ASANSÖRLÜ NAKLİYAT LOGO

Asansörlü Nakliyat Kayseri

Kayseri Asansörlü Nakliyat Taşınma işleri ilk çağlardan beri insanoğlunun karşılaştığı bir durumdur. Göçebe hayat süren kavimlerde sıklıkla yapılmakta olan iş idi. Herhangi bir deve, eşek ve at yardımıyla taşınırlardı. Zaman ilerledi at arabası yardımıyla taşınır olduk, daha sonrasında kamyonet şimdilerde ise büyük kamyonlar, değişen teknolojinin son harikası modüler asansörler taşınmada favori oldular. Madem devir teknoloji devri, her alanda baya bir ilerleme kaydetmişsek; bunu neden nakliyatta kullanmayalım öyle değil mi?

İşte bu çağdaş taşınma örneğine Kayseri asansörlü taşıma firmalarını verebiliriz. Evinizdeki eşyalarınız güvenli bir halde alınır ve yeni adrese yine aynı şekilde kurulumları yapılır. Çünkü Kayseri ev taşıma mevzusuna önem veren bir yerdir. Şimdi asansörlü nakliyat iyi mi yapılır? Asansör iyi mi kurulur? Kısaca anlatalım.

Kayseri Asansörlü nakliyat
nakliyat firması asansör kurulum yerini tespit etmek için evinize gelir. Evin balkonu ilk önce tercih edilmesi gereken bir yerdir. Evinizin geniş bir yola bakan penceresi de işe yarayabilir. Kamyonun rahat konumlanması, asansörün düzgün kurulması için yer tespitinden sonrasında, kuruluma geçilir. Asansörün apartmana dayanması şarttır. Böylelikle üzerine konulan eşyaların sarsıntıya uğramadan indirilmesi sağlanır. Halatlar denetim edilir, güvenlik önlemleri alınır. Kayseri evden eve taşımacılık mevzusunda bir uzmandır.

Nakliyat firması tarafınca paketlenmiş eşyalar, asansör yardımıyla aşağıya indirilir. Asansörün uzunluğu eşya taşınacak olan kat ile alakalıdır. Yüksek katlı yerden taşıma işlemi yapılacaksa asansör uzunluğu farklılık gösterir. Neticede üçüncü kattan eşya indiriyorsak asansör farklı boyunda olmalı onuncu kattan indiriyorsak daha uzun olmalıdır. İndirilen bütün eşyalar kamyona yerleştirilir ve yeni gidilecek adrese doğru ilerler. Taşınma işleminin ilk bölümü böylelikle tamamlanmış olur.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

© 2024 Kayseri Asansörlü Nakliyat